Kuruluşlar açısından yatırım projeleri önemli bir harcama kalemi özelliği taşır. Bu sebeple söz konusu projelerin planlanan kapsam, nitelik, kalite ve tanımlanan bütçe dahilinde tamamlanabilmesi çok önemlidir.

Ülke Proje Yönetim olarak imza attığımız projelerin inşaatını tamamlamak için gerekli olan insan gücü, malzeme, ekipman vb. ihtiyaçların doğru ve verimli olarak kullanımını sağlıyoruz. Teknik liyakat ve uzmanlığımızın beraberinde kaliteli ve disiplinli bir çalışma ile maliyeti optimumda, kaliteyi yüksek seviyede tutmayı hedefliyoruz.


Simya A.Ş. olarak yöneteceğimiz tüm işleri ve projeleri daha değerli hale getirmeyi kendimize görev edindik. Vereceğimiz tüm hizmetleri hayata geçirirken, bu felsefeden hareketle memnuniyet odaklı yaklaşımları benimseyerek, sizin gibi düşünüp, öyle hareket ederek doğruyu bulmayı hedefledik.

Hizmet verdiğimiz herkesi dinleyerek işimize ve görevlerimize yön veriyoruz. Hayatın her alanında karşılaşılabilecek durumlarla başa çıkmaya hazır ekibimiz ile birlikte, siz ve sevdiklerinize hak ettiğiniz değeri gösterebilmek için heyecanımızı hiç kaybetmeden yolumuza devam ediyoruz.

Solutioncube Bilgi ve İletişim Hizmetleri olarak karmaşık problemlerinize kalıcı çözümler üretmek adına yola çıktık. Solutioncube, firmanızın tüm Bilgi Teknolojileri operasyonlarınızı tek noktadan çözmek, sizden biri olmak, “biz” dediğinizde aklınıza gelen ekip olmak için kuruldu.

Bu anlamda Solutioncube, alanında uzman kadrosu ile işverenlerine en iyi bilgi teknolojileri çözümlerini sunmak adına var gücüyle çalışmaktadır.

ATP Enerji ve Çevre Sistemleri olarak ülkemizin her geçen gün artan enerji ihtiyacının karşılanması, enerjide dışa bağımlılığın azaltılması, çevre kirliliğinin minimum seviyelere indirilerek yenilenebilir, temiz enerji kaynaklarının oluşturulması adına çalışmaktayız.

Çocuklarımıza miras olarak yaşanabilir tabiat bırakmayı hedefleyen firmamız, enerji alanında vermekte olduğu hizmet ile beraber, ülke ekonomisine de olumlu katkı vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

4708 sayılı kanun gereği iş verenin zorunlu olarak alması gereken denetim hizmetini, ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak proje yönetimi hizmetimiz için oluşturduğumuz kadrolarla yöneterek iş verenlerimize ciddi bir maliyet avantajı sağlıyoruz.

Gayrimenkul sektörünün dinamiklerini ve hukuki özelliklerini yakından takip eden uzman kadromuz ile yatırımlara değer katıyoruz. Gerek satış gerekse kiralama opsiyonlarını; hukuki, teknik ve fiziki veriler ile yorumlayarak hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermekteyiz. Projelerin ve şirketlerin marka değerlerini yükselterek profesyonel stratejilerle satışların karlılığının ve hızının arttırılmasına yön veriyoruz.